FELICIEN ROPS. Etsning, signerad. 1800-tal.

349073. FELICIEN ROPS. Etsning, signerad. 1800-tal.

Signerad i plåten samt i handen.
Plåtens storlek 16.5 x 11.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 850