ERIK ENROTH. "Karl XII likfärd" Etsning efter Gustaf Cederström. Signerad E. Enroth.

349065. ERIK ENROTH. "Karl XII likfärd" Etsning efter Gustaf Cederström. Signerad E. Enroth.

Bildmått 38x54, ram 57x70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 38x54, ram 57x70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 380