FIGURIN, FIGURINGRUPP, skuret och bemålat trä, Bengt Råsten, Vaxholm.

349060. FIGURIN, FIGURINGRUPP, skuret och bemålat trä, Bengt Råsten, Vaxholm.

Höjd ca 11 resp. 11,5 cm.

Slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 resp. 11,5 cm.

Slitage, smärre nagg.

Antal besök: 2 739