LOCKURNA, stengods, Kerstin Svensson Åhlin, signerad och daterad 1972.

349030. LOCKURNA, stengods, Kerstin Svensson Åhlin, signerad och daterad 1972.

Höjd 50 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 459