SOFFA, 1960-tal.

SOFFA, 1960-tal.
349017. SOFFA, 1960-tal.

Blå tygklädsel. Längd 196 cm. Djup 80 cm. Höjd 68 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
349017. SOFFA, 1960-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 941