PARTI KONST, 2 delar. Bl.a Erik Gyllensvärd -47.

348882. PARTI KONST, 2 delar. Bl.a Erik Gyllensvärd -47.

Stilleben med pipa och äpplen. Olja på duk uppklistrad på pannå. Signerad Erik Gyllensvärd samt monogramsignerad E.G. 47. 32x40 cm.
Kubistiskt landskapsmotiv, signerad. Oidentifierad konstnär. 35x56 cm.

Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytsmuts.

Antal besök: 1 602