ROLF NORRMAN. "Porträtt på min farmor", olja på duk. Signerad Rolf N-n.

348838. ROLF NORRMAN. "Porträtt på min farmor", olja på duk. Signerad Rolf N-n.

41x30 cm.

Smärre färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

41x30 cm.

Smärre färgsläpp.

Antal besök: 616