Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ROLF NORRMAN. "Porträtt på min farmor", olja på duk. Signerad Rolf N-n.
348838. ROLF NORRMAN. "Porträtt på min farmor", olja på duk. Signerad Rolf N-n.
41x30 cm.
Smärre färgsläpp.
Gör en kostnadsfri värdering!
41x30 cm.
Smärre färgsläpp.
Garpenhus Auktioner
616