ADVENTSLJUSSTAKE, "Fantasi", Osram, 1960-tal.

348816. ADVENTSLJUSSTAKE, "Fantasi", Osram, 1960-tal.

Olikfärgad glasdekor. I skadad originalkartong.
Längd 37,5 cm. Höjd 39 cm.

Ljusmanschetter saknas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 37,5 cm. Höjd 39 cm.

Antal besök: 6 755