VÄGGPENDYL, rokokostil, Japy Fréres, Frankrike.

348758. VÄGGPENDYL, rokokostil, Japy Fréres, Frankrike.

Trä, förgylld och bronserad, höjd 45 cm.

Pendel saknas. Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel saknas. Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 959