ROLF BERNDTSSON. "Dalälven", akvarell, signerad och daterad 87.

348755. ROLF BERNDTSSON. "Dalälven", akvarell, signerad och daterad 87.

12 x 17 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x 17 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 166