PENDYL samt LAMPETTER, ett par, förgyllda, Union Stjärnsund, 1900-talets mitt/ andra hälft.

348730. PENDYL samt LAMPETTER, ett par, förgyllda, Union Stjärnsund, 1900-talets mitt/ andra hälft.

Uret: bredd 69, djup 12,5, höjd 69 cm.
Lampetterna: 34 x 19 cm.

Smärre bruksslitage, plakett i silver med gåvogravyr från General Motors.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampetterna: 34 x 19 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 560