LJUSSTAKAR, ett par, tenn, barockstil, Ernst Svedbom, Vetlanda 1957.

348667. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, barockstil, Ernst Svedbom, Vetlanda 1957.

Stämplade ESM Svenskt Tenn.
Höjd 17 cm.

Bruksslitage, en manschett med stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade ESM Svenskt Tenn.
Höjd 17 cm.

Antal besök: 4 289