SPOTTKOPP, mässing, omkring 1900.

348642. SPOTTKOPP, mässing, omkring 1900.

Diameter ca 23 cm.

Slitage, bucklor, locket fälls inte helt upp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 23 cm.

Antal besök: 1 090