GOLVLAMPA, mässing, Monica Strandäng för Aneta, 1900-talets andra hälft.

348562. GOLVLAMPA, mässing, Monica Strandäng för Aneta, 1900-talets andra hälft.

Med ställbara skärmar, höj- och sänkbar modell. Märkta med etikett.
Höjd: ca 140 cm.

Bruksslitage.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 140 cm.

Bruksslitage.
Ej genomgången.

Antal besök: 1 927