PARTI DIVERSE, 1900-tal.

348528. PARTI DIVERSE, 1900-tal.

Fickur Omega Grand Prix Paris 1900, urtavla märkt AD. Nyman, Vesterås.
Keramikskål samt fat, Tyskland, 1950-tal, längd 27 - 29 cm.
Besman, krönt samt bl.a. märkt 1847, längd 32,5 cm.
Bordständare. Slev. Mortel med stöt. Tändare, "Flo-Line" Ronson i originalförpackning. Smörbehållare av vitmetall.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgånget.

Antal besök: 735