MATSALSGRUPP, 8 delar, "Göteborgsstolar", bord samt skåp, 1900-tal.

348499. MATSALSGRUPP, 8 delar, "Göteborgsstolar", bord samt skåp, 1900-tal.

Bord 150 x 110 cm. 1 iläggsskiva 50 cm.
6 göteborgsstolar i ljus randig klädsel med växtlig dekor.
Skåp höjd 178 cm, bredd 112 cm, djup 40 cm.

Bruksslitage, smärre stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 069