INGE SCHIÖLER (1908-1971). "Kritstrand, Nordkoster". Olja på duk.

348484. INGE SCHIÖLER (1908-1971). "Kritstrand, Nordkoster". Olja på duk.

Signerad och daterad Inge Schiöler 1962. 27 x 35 cm.

Litteratur
Gunnar Hjorténs katalognummer 360.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litteratur

Antal besök: 2 515