ASCHENBRENNER/ALMLÖF. 2 stycken litografier, ramade, signerade, numrerade.

348469. ASCHENBRENNER/ALMLÖF. 2 stycken litografier, ramade, signerade, numrerade.

Lennart Ashenbrenner, signerad, 69/110, bildyta 45 x 34 cm,
Bertil Almlöf, signerad, 16/50, bildyta 53 x 63 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 193