SALVADOR DALÍ. efter, "Divina Commedia", färglitografi, signerad.

348387. SALVADOR DALÍ. efter, "Divina Commedia", färglitografi, signerad.

Bildyta 24 x 18 cm.

Ej examinerad ur ram.

Salvador Dalí (1904–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 24 x 18 cm.

Ej examinerad ur ram.

Salvador Dalí (1904–1989)

Antal besök: 1 180