SKULPTUR, kämpande hästar, brons, 1800/1900-tal.

348363. SKULPTUR, kämpande hästar, brons, 1800/1900-tal.

Osignerad. Höjd 36 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Osignerad. Höjd 36 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 191