TVÄTTFAT/SKÅL, porslin, "Cyanus" Villeroy & Bosch, 18-1900-tal.

348295. TVÄTTFAT/SKÅL, porslin, "Cyanus" Villeroy & Bosch, 18-1900-tal.

Diameter 37.5 cm.
Höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 37.5 cm.
Höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 316