HELMTRUD NYSTRÖM. "Skogsmöte" Färgetsning. Signerd Helmtrud Nyström, numrerad 78/90.

348261. HELMTRUD NYSTRÖM. "Skogsmöte" Färgetsning. Signerd Helmtrud Nyström, numrerad 78/90.

Bildmått 40x34, ram 62x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 40x34, ram 62x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Antal besök: 1 145