CARL OTTO HULTÉN. Surrealistiskt landskap. Färglitografi signerad CO Hulten och numrerad Limited ex.

348217. CARL OTTO HULTÉN. Surrealistiskt landskap. Färglitografi signerad CO Hulten och numrerad Limited ex.

Bildmått 70x55, ram 88x72 cm.

Ej examinerad ur ram.

CO Hultén (1916–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 70x55, ram 88x72 cm.

Ej examinerad ur ram.

CO Hultén (1916–2015)

Antal besök: 1 112