RYMDFIGURER ULTRAMAN BANDAI JAPAN bla daterade 1988/89/90, cirka 13 stycken.

34819. RYMDFIGURER ULTRAMAN BANDAI JAPAN bla daterade 1988/89/90, cirka 13 stycken.

Längd 12 cm.

slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 12 cm.

slitage.

Antal besök: 3 294