GIORGIO ARMANI, glasögonbågar, 1900-talets andra hälft.

348151. GIORGIO ARMANI, glasögonbågar, 1900-talets andra hälft.

Fönsterglas
Skalmarnas längd 13,3 cm.

Lätt bruksslitage
Repor på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fönsterglas
Skalmarnas längd 13,3 cm.

Lätt bruksslitage
Repor på glas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 333