OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blommor i fönstret, Olja på duk, 1900-talets mitt.

348136. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blommor i fönstret, Olja på duk, 1900-talets mitt.

67 x 49 cm.

Smärre krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 49 cm.

Smärre krackelering.

Antal besök: 484