OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurkomposition med tupp. Färglitografi. Signerad.

348127. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurkomposition med tupp. Färglitografi. Signerad.

Betitlad på bladet A.P.A. Yask (?) Bildmått 56x46, ram 80x66 cm.

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 553