ERNST BILLGREN OCH CARL JOHAN DE GEER. "Hets", Olja på pannå, signerad och stämplad.

348108. ERNST BILLGREN OCH CARL JOHAN DE GEER. "Hets", Olja på pannå, signerad och stämplad.

Hets: ett projekt i samarbete med Göteborgs filmfestival 1994. 39 x 60 cm.

Fåtal fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtal fläckar.

Antal besök: 2 215