SPEGELBYRÅ, nyrenässans, 1800-tal.

34809. SPEGELBYRÅ, nyrenässans, 1800-tal.

Längd 104, bredd 55, höjd ekl spegel 89 cm.

Slitage, skador, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 524