Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
AXEL BENGTSSON. I trädgården, färglitografi nr 154/260, Signerad ABn och daterad -75.
348071. AXEL BENGTSSON. I trädgården, färglitografi nr 154/260, Signerad ABn och daterad -75.
Bildmått 35x47 cm.
Något gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bildmått 35x47 cm.
Något gulnad.
Garpenhus Auktioner
3 066