KERSTIN STJERNLÖF. Skogslandksap, olja på duk, signerad Kj Stjernlöf.

348031. KERSTIN STJERNLÖF. Skogslandksap, olja på duk, signerad Kj Stjernlöf.

54x49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54x49 cm.

Antal besök: 6 375