BORDSLAMPOR, 2 st, mässing, Aneta samt Enco, 1900-talets andra hälft.

347992. BORDSLAMPOR, 2 st, mässing, Aneta samt Enco, 1900-talets andra hälft.

Höjd inkl. skärm ca 30 - 65 cm.

Slitage. Lilla lampan med buckla. Lampskärm med smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 099