EL-LJUSSTAKE, Philips, Typ 5912T.

347964. EL-LJUSSTAKE, Philips, Typ 5912T.

Höjd 27 cm.

Bruksslitage. Kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.

Antal besök: 5 368