Bestående bland annat av:
4 ölglas Lasse Åberg.
2 glasfrukter, osignerade.
Glasskulptur i form av nötdjur, F.M Ronneby.
Vaser och skålar, bland annat Orrefors.
Höjd 8,5 - 25 cm.
Bruksslitage. Nagg.
Bestående bland annat av:
4 ölglas Lasse Åberg.
2 glasfrukter, osignerade.
Höjd 8,5 - 25 cm.
Bruksslitage. Nagg.