SAMLARDOCKA, design Titus Tomescu, Ashton-Drake Galleries, numrerad, 1993.

347871. SAMLARDOCKA, design Titus Tomescu, Ashton-Drake Galleries, numrerad, 1993.

Barely Yours samling från 1993. Längd 34 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 3 181