FÄLLSTOLAR, 1 par, "MK16" Design Mogens Koch, Interna, Danmark, licenstillverkad av Källemo.

347867. FÄLLSTOLAR, 1 par, "MK16" Design Mogens Koch, Interna, Danmark, licenstillverkad av Källemo.

Med canvas och skinn. Brickmärkta.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 310