ISHINK med TÅNG och BRICKA, 3 delar, Sambonet, 1900-talets senare del.

347828. ISHINK med TÅNG och BRICKA, 3 delar, Sambonet, 1900-talets senare del.

Rostfritt stål 18/10 och blykristall (ishinkens knopp i plast), Italien.
Ishinken och brickan med etsad dekor (ormbunkar).
Ishinken: Höjd 11,5 cm.
Tången: Längd 15,5 cm.
Brickan: Längd 46, Bredd 26 cm.
Originalfodral till brickan medföljer.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ishinken: Höjd 11,5 cm.
Tången: Längd 15,5 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 728