SOFFBORD med glasskiva, C Sjölin Ab Skillingaryd, 1900/2000-tal.

347825. SOFFBORD med glasskiva, C Sjölin Ab Skillingaryd, 1900/2000-tal.

Längd 94,5 bredd 94,5 höjd ca 45 cm.

Enstaka nagg, bruksslitage, repor. Ställvis hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 499