LEIF KANDER. "Drömträdet" handkolorerad färgserigrafi, signerad Kander samt numrerad numrerad 22/50.

347821. LEIF KANDER. "Drömträdet" handkolorerad färgserigrafi, signerad Kander samt numrerad numrerad 22/50.

75 x 90 cm.

Oramad.

Leif Kander (1939–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 90 cm.

Oramad.

Leif Kander (1939–2011)

Antal besök: 907