LEOPOLD FARE. "Liten by vid Provence". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 1982.

347779. LEOPOLD FARE. "Liten by vid Provence". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 1982.

58x69 cm.

Leopold Fare (1926–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

58x69 cm.

Leopold Fare (1926–1996)

Antal besök: 1 319