LÄKARSKÅP, 1930/40-tal.

LÄKARSKÅP, 1930/40-tal.
347744. LÄKARSKÅP, 1930/40-tal.

Längd 80 cm, bredd 40 cm, höjd 161 cm.

Slitage, naggade glashyllor, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 042