BORDSLAMPA i form av akrobat, tidigt 1900-tal.

34774. BORDSLAMPA i form av akrobat, tidigt 1900-tal.

Metall.
Höjd ca 54 cm.
Trasig originalskärm medföljer.

Lagning i godset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall.
Höjd ca 54 cm.

Lagning i godset.

Antal besök: 675