RALF ARZT. Litografi, numrerad 209/320, signerad Arzt.

347702. RALF ARZT. Litografi, numrerad 209/320, signerad Arzt.

66 x 85 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

66 x 85 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 663