ANDERS WALLIN. "Blå mot". Färglitografi, signerad, numrerad 230/325 och daterad 1995.

347690. ANDERS WALLIN. "Blå mot". Färglitografi, signerad, numrerad 230/325 och daterad 1995.

25x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 963