GLASSERVIS, 44 delar, slipad dekor av blommor, 1900-tal.

34763. GLASSERVIS, 44 delar, slipad dekor av blommor, 1900-tal.

10 rödvin, höjd 14 cm.
8 vitvin, höjd 12.
10 starkvin, höjd 8,5.
8 snaps, höjd 9,5.
8 likör, höjd 8.

Bruksslitage. Ett rödvinsglas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 rödvin, höjd 14 cm.
8 vitvin, höjd 12.
10 starkvin, höjd 8,5.
8 snaps, höjd 9,5.
8 likör, höjd 8.

Antal besök: 912