SKOLPLANSCH, 6 st, djur, Norsteds, Stockholm.

347592. SKOLPLANSCH, 6 st, djur, Norsteds, Stockholm.

96 x 73 cm. Tiger, Savann, Tapirer, flamingo, papegojor och kolibri samt struts.

Slitage, repor, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 843