KARL LJUNGBERG. N Lundgrens fastighet i Hannas 1926 's.k. gåramålning', olja på duk, signerad och daterad, K Ljungberg 1926.

347574. KARL LJUNGBERG. N Lundgrens fastighet i Hannas 1926 's.k. gåramålning', olja på duk, signerad och daterad, K Ljungberg 1926.

Mått: 50x80 cm.

Duken i behov av rengöring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 50x80 cm.

Duken i behov av rengöring.

Antal besök: 1 266