ARTHUR BORIS KLEIN. "Chacun son tour", färgetsning, signerad.

34754. ARTHUR BORIS KLEIN. "Chacun son tour", färgetsning, signerad.

16 x 43,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 x 43,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 063