KAFFESERVIS, 4 delar, Eric Löfman för MGAB, 1970-tal.

347475. KAFFESERVIS, 4 delar, Eric Löfman för MGAB, 1970-tal.

Kanna stämplad Löfman B10 (1976), Vikt med trähandtag 537 g.
Sockerskål och gräddkanna, stämplade Löfman C10 (1977), Vikt 217 g.
Bricka stämplad MGAB C10 (1977), Vikt 85 g.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 118