VAGNSLYKTOR, ett par, Tyskland, sent 1800-tal.

347473. VAGNSLYKTOR, ett par, Tyskland, sent 1800-tal.

Mässing och glas. Märkta: Ernst Jul. Arnold Nchf. DRESDEN.

Höjd 45 cm.

Bucklor. En glasdel med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

Antal besök: 797